O nás

Sme spoločnosť založená v roku 2000 so sídlom v Bardejove, pracujúca v oblasti inteligentných domácností. Naše poslanie je jednoduché: poskytovať našim zákazníkom vysokokvalitné produkty, za účelom skvalitnenia ich domácnosti, a zároveň minimalizovania nákladov na ich prevádzku.

Počas prvých 5 rokov podnikania sme si vybudovali reputáciu ako spoľahlivý partner v rámci poskytovania služieb výpočtovej techniky. Plynulým prechodom od predaja počítačov sme v poslednom desaťročí zmenili kurz, a zamerali sme sa viac na revolučné technológie pre inteligentné domy, vrátane vykurovania a chladenia, bezpečnostných systémov, kamerových systémov, kontroly vstupu do budovy, monitorovania spotreby energie, merania a regulácie a mnoho ďalších.

Na základe úspešnej transformácie sme expandovali do celého Slovenska – založili sme nové pobočky v Bratislave a Košiciach.

Momentálne náš hlavný zámer je v oblasti tepelných čerpadiel a fotovoltaik – moderné technológie, ktoré idu ruka v ruke s filozofiou našej spoločnosti.

Pomáhame znižovať náklady na údržbu tak, že vám pomáhame nájsť ten správny produkt pre vašu domácnosť alebo budovu. Máme vždy aktuálne produkty a informácie o najnovších inováciách v oblasti vybavenia a technológií. Vychádzame z budovania vzťahov na báze vzájomnej dôvery. Od prvého kontaktu so zákazníkom poskytujeme poradenské služby – sme tu vždy pre vás!

Building Cityscape

Prečo spolupracovať s nami

Široké portfólio produktov a služieb

Chceme zabezpečiť, aby mal každý prístup k produktom a službám, ktoré skvalitnia váš život. Preto ponúkame širokú škálu moderných produktov a služieb, ktoré sú cenovo dostupné pre každého!

Dlhoročné skúsenosti

V oblasti vykurovania a chladenia pôsobíme už viac ako 15 rokov. Sme certifikovaný dodávateľ pre všetky typy tepelných čerpadiel, fotovoltaických panelov a ostatných produktov.

Pôsobíme na celom Slovensku

Pôsobíme po v rámci celej krajiny – od západu až po východ. Takže už nech ste kdekoľvek, sme tu vždy, dostupný pre vás!

Viac než
0
inštalácií tepelných čerpadiel
Viac než
0
montáži fotovoltaických systémov
Viac než
0
inteligentných stavieb

Náš tím

null
Milan Surgent
Konateľ
null
Kristián Vojčík
Programátor
null
Adriana Vaňová
Kancelária
null
Jakub Baran
Programátor
null
Ivana Droblienková
Obchod
null
Tím Montážnikov
null
Miroslava Raticová
Servis