O nás

Sme spoločnosť založená v roku 2000 so sídlom v Bardejove, pracujúca v oblasti inteligentných domácností. Naše poslanie je jednoduché: poskytovať našim zákazníkom vysokokvalitné produkty, za účelom skvalitnenia ich domácnosti, a zároveň minimalizovania nákladov na ich prevádzku.

Počas prvých 5 rokov podnikania sme si vybudovali reputáciu ako spoľahlivý partner v rámci poskytovania služieb výpočtovej techniky. Plynulým prechodom od predaja počítačov sme v poslednom desaťročí zmenili kurz, a zamerali sme sa viac na revolučné technológie pre inteligentné domy, vrátane vykurovania a chladenia, bezpečnostných systémov, kamerových systémov, kontroly vstupu do budovy, monitorovania spotreby energie, merania a regulácie a mnoho ďalších.

Na základe úspešnej transformácie sme expandovali do celého Slovenska – založili sme nové pobočky v Bratislave a Košiciach.

Momentálne náš hlavný zámer je v oblasti tepelných čerpadiel a fotovoltaik – moderné technológie, ktoré idu ruka v ruke s filozofiou našej spoločnosti.

Pomáhame znižovať náklady na údržbu tak, že vám pomáhame nájsť ten správny produkt pre vašu domácnosť alebo budovu. Máme vždy aktuálne produkty a informácie o najnovších inováciách v oblasti vybavenia a technológií. Vychádzame z budovania vzťahov na báze vzájomnej dôvery. Od prvého kontaktu so zákazníkom poskytujeme poradenské služby – sme tu vždy pre vás!

Building Cityscape

Prečo spolupracovať s nami

Široké portfólio produktov a služieb

Chceme zabezpečiť, aby mal každý prístup k produktom a službám, ktoré skvalitnia váš život. Preto ponúkame širokú škálu moderných produktov a služieb, ktoré sú cenovo dostupné pre každého!

Dlhoročné skúsenosti

V oblasti vykurovania a chladenia pôsobíme už viac ako 15 rokov. Sme certifikovaný dodávateľ pre všetky typy tepelných čerpadiel, fotovoltaických panelov a ostatných produktov.

Pôsobíme na celom Slovensku

Pôsobíme po v rámci celej krajiny – od západu až po východ. Takže už nech ste kdekoľvek, sme tu vždy, dostupný pre vás!

Viac než
0
inštalácií tepelných čerpadiel
Viac než
0
montáži fotovoltaických systémov
Viac než
0
inteligentných stavieb

Náš tím

null
Milan Surgent
Konateľ
null
Kristián Vojčík
Programátor
null
Adriana Vaňová
Kancelária
null
Jakub Baran
Programátor
null
Miroslava Raticová
Servis